Dijital Sandık
23 Haziran 2019 İstanbul Seçim Anketi Sonuçları İçin Tıklayınız

İmamoğlu, "İçişleri Bakanlığı, Beylikdüzü dönemini inceliyor" iddiasına cevap verdi

Millet İttifakı'nın İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü ilçesinde belediye başkanlığı döneminin İçişleri Bakanlığı tarafından mercek altına alındığına yönelik iddialara yanıt verdi.

Millet İttifakı'nın 23 Haziran seçimlerindeki İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nun Beylikdüzü ilçesinde belediye başkanlığı döneminin İçişleri Bakanlığı tarafından mercek altına alındığı iddia edildi.

Gazetecilerin yönelttiği sorulara da yanıt veren İmamoğlu, Beylikdüzü ilçesinde belediye başkanlığı döneminin İçişleri Bakanlığı tarafından mercek altına alındığına yönelik iddianın sorulması üzerine, "Beylikdüzü Belediyesi'ni inceleyeceksiniz. Ben yılda iki defa röntgen çektiren birisiyim. Benim ile ilgili kararlar verilmiştir. Yapılan işlem siyasidir. Oraya gönderilen kişi siyasidir. Seçime kadar yetişsin çabası içinde. Acele etmesin. 5 yıl inceleyebilirler. Terör örgütlerine karşı tutum ve tavırda ben kendimi herkesten daha vatansever görüyorum. Başkaları da kendini öyle görebilir. Benimle ilgili terörle ilişkilendirilen sözler hadsizliktir, kınanması gerekir. Kötü söz söyleyene aittir" yanıtını verdi.

Kaynak: sondakika.com
Copyright © 2019 Dijital Sandık Tüm hakları saklıdır.