Başkanlık, milletvekili seçim anket sitesi : Dijital Sandık
2019 Yerel Seçim Anketi

Seçim Anketlerinde Son Durum: İşte 31 Mart İçin Son Seçim Anketi

ORC anket firmasının yaptığı 31 Mart son seçim anketinde İstanbul ilçelerinde son durum ne? Bilindiği gibi Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisinin Cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım ile CHP, İyi Parti, HDP ittifak adayı Ekrem İmamoğlu; İstanbul için yarışıyor. İşte son seçim anket sonuçları.

Devamı

24 Haziran'ı Bilen Şirket, 5 Kritik Büyükşehir İçin Yaptığı Anketi Paylaştı

24 Haziran seçimlerini bilen ORC Araştırma Şirketi, İstanbul, Adana, İzmir, Eskişehir ve Antalya gibi 5 kritik büyükşehirde yaptığı anketin sonuçlarını paylaştı.

Devamı

Optimar'dan son seçim anketi

Optimar düzenlediği son anket sonuçlarını açıkladı. Ankete göre; kararsızlar dağıtılmadan soruya cevap veren katılımcıların yüzde 51’i Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceklerini belirtti.

Devamı

ORC'nin kamuoyu araştırması birinci turu işaret etti

ORC Araştırma, seçimlere 3 gün kala seçmenin nabzını tutan anketi yayınladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan birinci turda yüzde 52,7 oy olacak. Partilerin yarışında ise MHP, HDP'yi geçemiyor.

Devamı

İşte Erdoğan'ın masasındaki son seçim anketi

AK Parti AR-GE Başkanlığı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın masasındaki 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerine yönelik yapılan son anketin sonucunu yayınladı.

Devamı

Seçime Sayılı Günler Kala Yayınlanan İki Anketten Farklı Sonuçlar Çıktı

Sonar ve Konda seçime sayılı günler kala "Bugün seçim olsa" sorusuna yanıt aradı. Sonar anketine göre seçim 2. tura kalırken, Konda'nın anketinde Erdoğan ilk turda ipi göğüslüyor.

Devamı

Seçimlere 6 Gün Kala Son Anket! Erdoğan, İlk Turda İpi Göğüslüyor

Yaptıkları son araştırmada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oy oranının yüzde 50'nin üzerinde olduğunu belirten GENAR Başkanı İhsan Aktaş, "Birinci turda iş biter" ifadesini kullandı.

Devamı

PİAR'dan son seçim anketi! Bu pazar seçim olsa...

PİAR Araştırma Danışmanlık şirketinin Cumhurbaşkanlığı seçimlerine dair geçen ay yaptığı ankete göre, ‘Bu pazar cumhurbaşkanlığı seçimi olsa oyumu Erdoğan’a veririm’ diyenlerin oranı yüzde 30. Ankete göre, Akşener ve Kılıçdaroğlu ise bakın ne durumda?

Devamı

AK Parti ne kadar oy alıyor? Son seçim anketi sonuçları

Türkiye 24 Haziran Pazar günü yapılacak cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili erken genel seçimleri için sandık başına gitmeye hazırlanıyor. Seçimlere sayılı günler kala hangi parti ne kadar oy alıyor? Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Selahattin Demirtaş ne kadar oy alır? İşte son anket sonuçları

Devamı

24 Haziran seçim sonuçları ile ilgili son anket!

Remres Araştırma Şirketi'nin anket çalışmasında 3653 kişiye “İkinci tura Erdoğan ile İnce kalırsa tercihiniz ne olur?” diye soruldu. Erdoğan yüzde 41.8, İnce yüzde 41.3 aldı.

Devamı

OPTİMAR'dan 24 Haziran erken seçimi sonuçları için son anket!

OPTİMAR Başkanı Hilmi Daşdemir verdiği röportajda 24 Haziran seçimlerin öncesi yaptıkları son seçim anketlerinin detaylarını paylaştı.

Devamı

Remres Kamuoyu Araştırma ve Danışmanlık şirketi “Erken Seçime Doğru” başlıklı Mayıs ayı anketini açıkladı.

6-9 Mayıs tarihleri arasında 28 ilde 3653 kişi ile telefonla ve yüzyüze yapılan anket sonuçlarına göre AKP’nin oy trendi yükselişte olmasına son günlerde art arda açıklanan ekonomik paketler oy oranları evvelki seçim kampanyaları kadar etki değil. Kararsızlar dağıtıldıktan sonra sonuçlar aşağıda

DevamıCopyright © 2018 Dijital Sandık Tüm hakları saklıdır.