Dijital Sandık
23 Haziran 2019 İstanbul Seçim Anketi Sonuçları İçin Tıklayınız

Cüneyt ÖZDEMİR sordu, Doğu PERİNÇEK yanıtladı

Cumhurbaşkanı adayı ve Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalında soruları cevaplandırdı.

15.06.18

14.jpg

Doğu Perinçek'in konuşmalarından satır başları şöyle:

"Silivri duvarlarını yıkacağımızı biliyordum. 76 yaşındayım, 14 yıl cezaevinde kaldım.

Türkiye'nin nereye gittiğini biliyorum. Türkiye Atatürk Devrimini tamamlayarak bu karanlıktan çıkacak ve bunun başında Vatan Partisi olacak. Tarihi anketler yapmaz. Halk yazar.

CHP'nin 15 vekilini İyi Parti'ye göndermesini bir anket şirketi önermiş. Anketçiler artık partilere yön vermeye başladı.

Biz önder bir partiyiz. Geleceği gören gidişatı doğru bilimsel olarak saptayan ve onun önüne geçen partiyiz. toplumu değiştiren bir partiyiz.

Biz sistemin karşısındayız. Bu sistem çöküyor. Türkiye ekonomisi borç batağında çırpınıyor. Biz çırpınanlar arasında değiliz. Türkiye'nin tehditlerle karşı karşıya olduğunu görüyoruz ve bu tehditler karşısında çaresiz olanların arasında değiliz.

Tayyip Erdoğan PKK'nın üzerine gidiyor, muhalefet PKK'nın yanına gidiyor. Tayyip Erdoğan FETÖ'nün üzerine gidiyor, muhalefet FETÖ'nün yanına geçiyor. Bu bir çözüm değil. Biz Türkiye'nin bağımsızlık bütünlük ve üretim ekonomisine geçmesinin safındayız. Biz, Amerika'nın İsrail'in FETÖ ve PKK'nın karşısındayız.

Ekonomik krizin içindeyiz. Pazara gidince bunun farkına varıyorsunuz.

Osman Pamukoğlu ile beraberiz. Generalimiz Vatan Partisi'ni destekleme kararı aldı. Bütün vatanseverler Vatan Partisi çevresinde birleşiyor.

Kandil operasyonuna oy devşirme işi olarak bakmıyorum Türkiye için birşey yapıldığı zaman karşısında durmayız. Biz Kandil'e beyaz bayrak çektireceğiz.

Atlantik hattından koptuk. Asya'ya doğru ilerliyoruz.

Şu an Türkiye'de askeri darbe tehlikesi yok.

Türkiye bir çıkmazda. Çıkmaza oy verilmesin.

Teröre imkan ve özgürlük tanımak adalet getirmez. Benimle Demirtaş bir değil. Onlar Türkiye'yi bölmek istiyor, biz birleştirmek istiyoruz.

Üretim ekonomisine geçer ve demokratik hukuk devletine geçersek, Türkiye normalleşir. Normalleşme için terörü bitirmemiz lazım. Terör olduğu zaman turist gelmez, ekonomi olmaz, fabrikanın çarkı da çalışmaz, çarşılar şenlenmez.

Bizim amacımız üreten Türkiye, birleşen Türkiye. Dışarıya muhtaç olmayan bir hükümet kuracağız.

Amerika'nın cici çocuğu olmayacağız. Türkiye'nin sahibi olacağız. Vatan bütünlüğünü sağlamak için halkımızla birlikte Türkiye'nin sahibi olacağız."
Copyright © 2019 Dijital Sandık Tüm hakları saklıdır.