Dijital Sandık
23 Haziran 2019 İstanbul Seçim Anketi Sonuçları İçin Tıklayınız

Saadet Partisi lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Karamollaoğlu: İnşallah olumsuz hadiseler tekrarlanmaz

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, Balgat Hamidiye Camii’nde kılınan Bayram Namazı’ndan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

15.06.18

72.jpg

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu, Bayram Namazı’nı Balgat Hamidiye Camii’nde kıldı. Kılınan namazın ardından camide vatandaşlarla bayramlaşan Karamollaoğlu, çıkışta ise basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Milletin bayramını tebrik ettiğini söyleyerek açıklamasına başlayan Karamollaoğlu şunları kaydetti: “Cenab-ı Hak hamdolsun Ramazanı Şerif-i idrak etmeyi nasip etti. Bayrama da kavuşturdu. İnşallah Ramazan sonunun cehennemden kurtuluş, ateşten kurtuluş olarak tarif ediliyor. Önümüzdeki hafta sonunda da seçimler var. Cenabı Hak inşallah bu haftayı huzur içerisinde sakin bir şekilde geçirmeyi nasip eder. Ramazan’ın bereketiyle yaşanan bazı olumsuz hadiseler inşallah tekrar etmez. Biz memleketimizin huzur içerisinde olmasını insanlar arasında dostluğun pişmesini arzu ederiz. İnşallah Ramazan’ın bereketiyle bunu temin ederiz diye ümit ediyoruz. Herkesin tekraren Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.”

Kaynak:milligazete
Copyright © 2019 Dijital Sandık Tüm hakları saklıdır.