Başkanlık, milletvekili seçim anket sitesi : Dijital Sandık
2019 Yerel Seçim Anketi

CHP'liler Bağış İçin Sıraya Girdi, Bir Seçmenin Parası Yanlışlıkla Erdoğan'a Yattı

Taksim'de toplanan CHP'liler İnce'nin hesabına para yatırmak için sıraya girdi. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, bir seçmenin bağışının İnce yerine Erdoğan'a yatırıldığını söyledi.

23.05.2018

a1111.jpg

CHP'Lİ VEKİLLER TAKSİM'DEKİ ŞUBE ÖNÜNDE TOPLANDILAR

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoglu, CHP Milletvekilleri Gürsel Tekin, Sezgin Tanrıkulu, Zeynel Emre,  Sibel Özdemir ve Barış Yarkadaşın da aralarında bulunduğu CHP'liler Muharrem İnce'nin seçim kampanyası için Taksim'deki banka şubesine para yatırdı.

"SEÇMENİN PARASI, İNCE YERİNE ERDOĞAN'IN HESABINA YATIRILDI"

Canan Kaftancıoğlu daha sonra Leyla Yılmaz adlı CHP seçmeninin İnce'nin hesabına yatırmak istediği paranın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan'ın kampanya hesabına yatırıldığını öne sürdü. Kaftancıoğlu ve Yılmaz dekontu göstererek açıklamalarda bulundu.

"EVE GİDİNCE DEKONTTA FARK ETTİM"

Canan Kaftancıoğlu, "Bugün Leyla hanım bankaya giderek bu yanlışı düzelttirmeye çalışacak. Herkesten dekontlarını kontrol etmelerini ve dikkatli olmalarını istiyorum" diye konuştu. Leyla Yılmaz ise, "Bir gün önce bankaya giderek Muharrem İnce'nin kampanya hesabına bağış yatıracağımı söyledim.

Bağışımı yaptıktan sonra dekontumu alarak çantama koydum. Eve gittiğimde makbuzu kontrol ettim. Bağışımın başka bir adayın Recep Tayyip Erdogan'ın hesabına kaydedildiğini gördüm" şeklinde konuştu.

Kaynak:https://www.haberler.com

 
Copyright © 2018 Dijital Sandık Tüm hakları saklıdır.